Sponzoring

Společnost JAPO - transport kromě investic do vlastního rozvoje podporuje celou řadu sportovních a charitativních projektů.

 • Od roku 2005 je sponzorem fotbalového družstva FK Sokol Japo Střelice. Klub v letech 2005 až  2008 vyhrál dvakrát mezinárodní turnaj ADRIA CUP v chorvatské Poreči, dva vítězné poháry přivezl z mezinárodního "Veletržního poháru" ITFC z Trenčína a dvakrát se stal vicemistrem Brněnské podnikové fotbalové ligy - BPFL.
  Muži: Týmové foto podzim 2011/2012, 3.třída sk. B
   
  Oslavy 80 let fotbalu ve Střelicích - zaměstnanci Japo - autodoprava

 

 • Finančně podporuje Nadaci Truck HELP, společnost byla založena v prosinci 2003 ve spolupráci se Sdružením automobilových dopravců Česmad Bohemia. Účelem nadace je přímá nebo finanční pomoc dětem obětí dopravních nehod řidičů z povolání, spolupráce s partnerskými organizacemi, prevence dopravních nehod a propagace rezortu silniční dopravy.

 

 

 • V červenci 2013 se finančně podílel na koupi sociálního automobilu - Renault Master od reklamní agentury  KOMPAKT, spol. s r.o. pro brněnskou pobočku NADĚJE o.s.

 

 

 • V lednu 2015 se finančně podílel na koupi sociálního automobilu - Renault Master od reklamní agentury  KOMPAKT, spol. s r.o. pro občanské sdružení Práh Brno. Předání vozidla proběhlo dne 28. 1. 2015 příspěvkovou organizací Zámeček Střelice.

   
 • V roce 2016 spolupracuje s představiteli soutěže Česká Miss 2016 a v letošním ročníku je jejím oficiálním partnerem.

O Velikonočním pondělí jsme měli k dispozici všech deset finalistek k fotografování. Vše proběhlo za slunečného počasí v areálu společnosti DAF Trucks Praha. K záběrům jsme plně využili náš tahač s návěsem v novém designu společnosti. Nádherné záběry finalistek vznikly ve skupině i samostatně a měly možnost vyzkoušet si, jaké je to sedět za volantem tahače.

 • V roce 2017 finančně podporuje Loprais Team a je i součástí doprovodného týmu na Silk Way Mission 2017.