O nás

Společnost JAPO byla založena v roce 1991 panem Josefem Janulíkem. Postupem času se rozrůstala o nová vozidla a přepravovala zboží nejprve po území České republiky, ale později také do zahraničí. V té době začal pan Josef Janulík předávat vedení společnosti svému synovi Igorovi, který založil společnost JAPO-autodoprava s.r.o. Od 1.1.2016 došlo ke změně názvu společnosti na mezinárodní název JAPO - transport s.r.o. a s tím je i spojená změna sídla: Vintrovna 395/25, 664 41 Popůvky, kde naleznete celé zázemí společnosti. V roce 2017 došlo ke zvětšení společnosti o nové skladové postory na adrese: Vintrovna 208/23.
 
Společnost nabízí komplexní služby v oblasti silniční nákladní dopravy, rozvozu, distribuce a skladování zboží. Vozový park čítá 135 nákladních vozidel, které zabezpečují plynulou přepravu nejen po území České republiky, ale i v rámci celé Evropy. Hlavní specialitou společnosti je přeprava po celém území Itálie, kde garantuje denní pokrytí. Na přání zákazníka je však možné zabezpečit přepravu zboží kamkoliv na světě.
 
Společnost JAPO - transport je významným autodopravcem na českém trhu a neustále se dynamicky rozvíjí. O tom svědčí nejen rozsáhlý referenční výčet stálých a dlouhodobých partnerů, ale i neustálý růst vozového parku, počtu zaměstnanců a postupné rozšiřování logistického areálu v Popůvkách u Brna.
 
Společnost kromě autodopravy nabízí také řadu dalších služeb pro zákazníky, dopravce, ale i širokou veřejnost.
 
Ocenění Spolehlivá firma
      
 

nabízené Služby